Nowoczesne oświetlenie w domu to takie, które podążać będzie za potrzebami domowników, wyprzedzać ich kroki, a przy tym oszczędzać energię. Właśnie takie oświetlenie zamówić możesz w IQTechnology.
Nasza firma zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji elektrycznej oraz systemu sterowania oświetleniem. Programujemy oświetlenie tak, aby było jak najbardziej przyjazne dla domowników i dawało wrażenie komfortu, a przy tym pozwalało na znaczne oszczędności w zużyciu energii. Wykonujemy profesjonalne sterowanie oświetleniem w domach, mieszkaniach i biurowcach. Specjalnie dla Państwa wykonujemy także sceny świetlne.
Sterowanie oświetleniem w kuchni.
Jasna, dobrze doświetlona kuchnia wygląda nowocześnie i elegancko i samym swoim wyglądem zachęca do gotowania. Dlatego tak ważne jest, by wszystkie miejsca, w których przygotowujemy posiłki, były odpowiednio doświetlone. Inteligentne oświetlenie w kuchni to np. specjalne czujniki, które sprawią, że wybrane miejsca w kuchni będą doświetlane w pochmurne dni. System sterowania oświetleniem to także czujniki ruchu i obecności, które zapewniają nam włączanie i wyłączanie światła w miejscach przygotowywania posiłków.
Dodatkową zaletą systemu EIB/KNX jest to, że każde źródło światła w kuchni możemy zaprogramować oddzielnie i dostosować do swoich potrzeb.
Sterowanie oświetleniem w salonie
Instalując system sterowania oświetleniem w salonie możemy dostosować oświetlenie do potrzeb w danym momencie. Miejsca, w których pracujemy mogą być dodatkowo doświetlone, a te, w których wypoczywamy – odpowiednio zaciemnione.